Projekteerijale

Aermec teeb inseneride ja projekteerijate töö lihtsaks tänu erinevatele seadmete valikuprogrammidele. Lai konfiguratsioonide hulk võimaldab valida just sobiliku ning meelepärase seadme, mis vastab kliendi tegelikele vajadustele. Aermeci suur eelis oma konkurentide ees ongi selles, et ei ole olemas ainult standartseid tooteid, vaid iga toote juures on hulgaliselt võimalusi.

Mis kõige tähtsam - enam ei pea ühe projekti tarvis valima mitmete erinevate tootjate seast eritüübilisi seadmeid. Nüüd on kõik võimalik valida ühest kohast. Tänu sellele on ka kliendil selgem arusaam ja kindlus. Aermeci valikus on fancoilid, termokonvektorid, soojuspumbad (õhk-õhk, õhk-vesi, maasoojuspumbad jne), külmamasinad (õhk-vesi, vesi-vesi, otseaurustusega jne), ventilatsiooni seadmed, soojustagastusseadmed, täppiskonditsioneerid, VRF süsteemid, splitsüsteemid, õhukuivatid, veejaamad, kondensaatorid ja drycoolerid, akumulatsiooni mahutid ning juhtimisautomaatika kõige selle tarvis.

Selle võimaluste rohke tootevaliku taga seisab kindel ja kõrge kvaliteet, mille tagab EUROVENT sertifikaat.

Aermec omab Euroopa suurimat kliimaseadmete testimise kambrit, mis võimaldab ühte seadet kuni 2 MW katsetada täiskoormusel. Võimalused selle teostamiseks on akrediteeritud Euroventi ja AHRI sertifitseeritud testimise laborite poolt ja võimaldab täpsuse taset +/- 0,2 ° C ja ümbritseva õhu temperatuuri alates -20 ° C kuni + 55 ° C.

See tagab, et ükski seade ei jää tähelepanuta ning on hoolikalt testitud.

Valikuprogrammid on võimalik alla laadida aadressilt support.aermec.com

Software pealt on võimalik alla laadida Magellano, mis on mõeldud Aermec seadmete valikuks (fancoilid, külmamasinad, täppiskonditsioneerid jne.), kui ka kogu dokumentatsiooni sirvimiseks ja alla laadimiseks.