AERMECi andmekeskuste lahendused

Andmekeskused ja tehnoloogiakeskkonnad on kriitilise tähtsusega rakendused suuresti seetõttu, et seadmete projekteerimine nendele paigaldistele peab vastama erinevatele väga spetsiifilistele kriteeriumitele.

Nendes keskkondades kasutatavad tundlikud masinad tarbivad suurel hulgal energiat, mis muundatakse töö ajal soojuseks ja mis tuleb täpselt eemaldada, et tagada katkematu töö koos termo-hügromeetriliste parameetrite täpse juhtimisega.

Süsteemikomponentide töökindlus on ülimalt oluline seadmete nõuetekohase töö tagamiseks, mistõttu on niivõrd suur süsteemivaru projekteerimisetapis ette nähtud.

Tehnoloogiliste lahenduste pidev kasv toob kaasa üha suuremad paigaldatud võimsused, mille tagajärjel suureneb nõudlus spetsiaalsete kliimasüsteemide järele, mis peavad olema modulaarsed ja paindlikud.
Need omadused muudavad sellised rakendused eriti energiakulukaks: seepärast on hädavajalik hinnata süsteeme ja komponente, mis võimaldavad soojustagastust ning vabajahutust.

Sellest tulenevalt on energiatõhusus üks projekteerimise põhinõudeid, millele Aermec vastab uuenduslike kõrgtasemel lahendustega, mis on loodud andmekeskuste jaoks, sealhulgas külma vee, otseaurustuse ja kaudse aurustusega õhkjahutuse tehnoloogiatele. Kõik Aermeci lahendused on optimeeritud tagama maksimaalse tõhususe, töökindluse, ohutuse ja paindlikkuse.

Tooted

Jahutuskonvektorid

FHX

FHX

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on varustatud bakteritõrjelambiga ja ette nähtud õhu kütmiseks, jahutamiseks ja kuivatamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

Õhk-vesi soojuspumbad

NRL

NRL

Jahutusvõimsus: 51 ÷ 940 kW
Küttevõimsus: 58 ÷ 1050 kW

Välitingimustesse paigaldatav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

Õhk-vesi külmamasinad

NRL

NRL

Jahutusvõimsus: 53 ÷ 953 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

Õhk-vesi vabajahutusega külmamasinad

NRL glükoolivaba

NRL glükoolivaba

Jahutusvõimsus: 59 ÷ 904 kW
Vabajahutuse võimsus: 58 ÷ 887 kW

Glükoolivabad õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

NRL

NRL

Jahutusvõimsus: 59 ÷ 904 kW
Vabajahutuse võimsus: 58 ÷ 887 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud vabajahutusega õhu/veejahuti. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

Õhutöötlusseadmed

UFB W

UFB W

Jahutusvõimsus: 1.5 kW
Küttevõimsus: 2.96 kW

Õhutöötlemisseadmed ujuvpõrandatele. Veekontuuriga järeltöötluse funktsioon.

Täppiskonditsioneerid

P

P

Jahutusvõimsus: 7 ÷ 187 kW

P-seeriasse kuuluvad täppiskonditsioneerid on ette nähtud suurt tootlust nõudvatele ja äärmist töökindlust eeldavatele ning mõistlikult suure soojuskoormusega tehnoloogilistele rakendustele.

G

G

Jahutusvõimsus: 43 ÷ 183 kW

G-seeria täppis konditsioneerid on ette nähtud kasutamiseks suurt täpsust eeldavates tehnoloogilistes rajatistes ja suure võimsustihendusega rakendustes.

R

R

Jahutusvõimsus: 20 ÷ 36 kW

R-seeria täppiskonditsioneerid on mõeldud kasutamiseks täppiskonditsioneeridega tehnoloogilistes rajatistes, kus kasutatakse In-Rack paigaldisi, pakkudes tõhusaid ja lokaliseeritud jahutusvõimalusi.

Multi-split seadmed

MKM

MKM

Jahutusvõimsus: 5 ÷ 12.1 kW
Küttevõimsus: 5.6 ÷ 13 kW

Multi-split õhk-õhk süsteemid, mis on kasutatavad ka soojuspumbana; varustatud DC invertertehnoloogiaga. Saadaval on erinevad kombinatsioonid nelja tüüpi siseruumidesse paigaldatava mooduliga: Kassett, põrand-lagi, kanaliga, seinapaigaldusega.

Kondensaatorid ja drycoolerid

WTE - WTR - WDR - WTS - WTA

WTE - WTR - WDR - WTS - WTA

Vertikaalsete spiraalidega jahutid suurte nõudmistega rakendustele või horisontaalsed moodulspiraalid väiksemate nõudmistega rakendustele. Mõeldud paigaldamiseks välitingimustesse; valmistatud materjalidest, mis tagavad hea vastupidavuse erinevates ilmastikuoludes.