AERMECi üldkasutatavate kohtade lahendused

Üldiseks kasutamiseks mõeldud hoonetel on väga täpselt määratletud iseloomulikud elemendid nii arhitektuuri ja konstruktsiooni kui ka nende kasutajate vajaduste osas. Olenevalt konkreetselt tegevusest, mille jaoks ruum on mõeldud, võivad termo-hügromeetrilised, mürataseme ja õhukvaliteedi nõuded üsna palju erineda.

Sellest tulenevalt võib kaaluda erinevaid kütte-, ventilatsiooni- ja jahutusseadmeid, sealhulgas kahe ja nelja toruga veesüsteemid, ventilatsiooniseadmed ning isehäälestuvad lahendused. Tohututes kogustes kasutatav energia, mis on sageli vastandlike aasta jooksul muutuda võivate soojusvõimsustega, toetavad energiatagastuslahenduste kasutamist nii kütte- ja jahutusetappides kui ka õhutöötlusprotsessis.

Vabajahutus nii õhu- kui ka veeringluses pakub suurepärast võimalust energiasäästuks.

Aermec on kogenud ja usaldusväärne partner, kelle kliendid saavad kasu ettevõtte asjatundlikkusest erinevat tüüpi üldkasutatavate kohtade teenindamisel: teatrid, spordikompleksid, lennujaamad ja muuseumid on vaid mõned rakendused, mille puhul on Aermec omandanud eriteadmised, pakkudes nii traditsioonilisi kui ka isehäälestuvaid lahendusi veesüsteemide ja õhutöötlusrakenduste jaoks.

Tooted

Jahutuskonvektorid

FCZ

FCZ

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 6.81 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 15.52 kW

Fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCZI

FCZI

Jahutusvõimsus: 1.6 ÷ 6.37 kW
Küttevõimsus: 3.7 ÷ 15.52 kW

The inverter modulation fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCL

FCL

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCLI

FCLI

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori vaheldiga moodulrakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCX

FCX

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 7.6 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 17 kW

On / off fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega.

FCXI

FCXI

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

Inverter fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega

DUALJET

DUALJET

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 4.1 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 8.6 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid kütte, jahutuse ja kuivatamise kontrollitud korraldamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

Omina HL

Omina HL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia UL

Omnia UL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

Jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia ULI

Omnia ULI

Jahutusvõimsus: 1.2 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2.91 ÷ 5.94 kW

Vaheldiga moodul-jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Ventilcassaforma

Ventilcassaforma

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.94 kW

Jahutuskonvektorite seina süvistamiseks kasutatav paigaldusmall. Saadaval kahe versioonina: CHU-L, mida kasutatakse koos Omnia UL-P jahutuskonvektoritega, ja CHF kasutamiseks FCX-P, FCX-PV ja FCXI-P jahutuskonvektoritega.

FCW

FCW

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 4 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 5.1 kW

Seinale paigaldatavad jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks elu- ja ärisektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FHX

FHX

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on varustatud bakteritõrjelambiga ja ette nähtud õhu kütmiseks, jahutamiseks ja kuivatamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

VEC

VEC

Jahutusvõimsus: 1.32 ÷ 3.6 kW
Küttevõimsus: 1.83 ÷ 4.28 kW

Ripplakke paigaldatavad Coanda efektjahutuskonvektorid, sisse/väljalülituse või vaheldiga, kasutamiseks äri- või tööstushoonetes, sobivad ühendamiseks igasuguste küttekehade/soojusallikatega.

VED

VED

Jahutusvõimsus: 0.99 ÷ 18 kW
Küttevõimsus: 4 ÷ 25 kW

Seina/laepaigaldusega jahutuskonvektorid kanalitesse/lõõridesse paigaldamiseks, sisse/väljalülituse või vaheldiga, kasutamiseks äri- või tööstushoonetes, sobivad ühendamiseks igasuguste küttekehade/soojusallikatega.

VES

VES

Jahutusvõimsus: 1.82 ÷ 11.81 kW
Küttevõimsus: 1.25 ÷ 25.37 kW

Kanalisse/lõõri paigaldatavad jahutuskonvektorid on varustatud vaheldiga mootoritega, mis tagavad õhuvoolu pideva moduleerimise ja sobivad kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks.

Termo-konvektorid

Climafon

Küttevõimsus: 0.91 ÷ 2.515 kW

CLIMAFON on süsteem, mis toimib tavapärase konvektsiooni põhimõtteid järgides: õhku soojendatakse eksklusiivse ribilise soojusvaheti abil ja suunatakse seejärel ventilatsioonipõhimõtteid järgides ruumi.

Climabox

Küttevõimsus: 1.22 ÷ 2.18 kW

Climabox on uuenduslik konvektor-tüüpi radiaator, mis paigaldatakse süvistatud seinapinda ja on mõeldud eluruumide kütmiseks. Selle kujundamisel on lähtutud kaasaegse sisearhitektuuri vajadustest ja energiasäästunõuetest.

Õhk-vesi soojuspumbad

ANL 020 ÷ 202

ANL 020 ÷ 202

Jahutusvõimsus: 5.7 ÷ 43 kW
Küttevõimsus: 6.2 ÷ 46 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobib õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes

ANL 290 ÷ 650

ANL 290 ÷ 650

Jahutusvõimsus: 54.5 ÷ 132.9 kW
Küttevõimsus: 61 ÷ 142 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobib õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

ANLI

ANLI

Jahutusvõimsus: 5.88 ÷ 28.77 kW
Küttevõimsus: 6.18 ÷ 31.7 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobib õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

ANK

ANK

Jahutusvõimsus: 6.76 ÷ 15.48 kW
Küttevõimsus: 8.03 ÷ 17.85 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

ANKI

ANKI

Jahutusvõimsus: 5.85 ÷ 12 kW
Küttevõimsus: 6.08 ÷ 12.3 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav vaheldiga õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

CL

CL

Jahutusvõimsus: 5.5 ÷ 39.3 kW
Küttevõimsus: 8.2 ÷ 42.7 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

NRL

NRL

Jahutusvõimsus: 51 ÷ 940 kW
Küttevõimsus: 58 ÷ 1050 kW

Välitingimustesse paigaldatav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

NRB

NRB

Jahutusvõimsus: 196 ÷ 969 kW
Küttevõimsus: 210 ÷ 1009 kW

Välitingimustesse paigaldatav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega/suurtes rakendustes elu-, äri- ja tööstushoonetes.

NRK

NRK

Jahutusvõimsus: 18 ÷ 148 kW
Küttevõimsus: 21 ÷ 175 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

NLC

NLC

Jahutusvõimsus: 52 ÷ 316 kW
Küttevõimsus: 56 ÷ 349 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

NS

NS

Jahutusvõimsus: 235 ÷ 730 kW
Küttevõimsus: 276 ÷ 789 kW

Välitingimustesse paigaldatav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks suurtes rakendustes elu-, äri- ja tööstushoonetes.

Vesi-vesi soojuspumbad

WRL 026 ÷ 161

WRL 026 ÷ 161

Jahutusvõimsus: 7.8 ÷ 10.9 kW
Küttevõimsus: 8 ÷ 48.1 kW

Maasoojuspump paigalduseks siseruumidesse. Sobilik kütmiseks, jahutamiseks ja sooja tarbevee tootmiseks väikestele/keskmistele tarbijatele.

WRL 180 ÷ 650

WRL 180 ÷ 650

Jahutusvõimsus: 50 ÷ 173 kW
Küttevõimsus: 51 ÷ 184 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud vesi-vesi soojuspump. Sobib õhu jahutamiseks/kütmiseks elu- ja ärihoonete väikese/keskmise tootlusega rakendustes. Selle abil on ühtlasi võimalik toota sooja tarbevett.

NXW

NXW

Jahutusvõimsus: 106 ÷ 385 kW
Küttevõimsus: 119 ÷ 419 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav vesi-vesi soojuspump. Sobivad keskmise suurusega rakendustele elu- ja ärihoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

WSH

WSH

Jahutusvõimsus: 166 ÷ 672 kW
Küttevõimsus: 183 ÷ 784 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud vesi-vesi soojuspump. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-komponendi lisamisel on võimalik kasutada ka sooja tarbevee tootmiseks.

Õhk-vesi külmamasinad

ANL 290 ÷ 650

ANL 290 ÷ 650

Jahutusvõimsus: 54.5 ÷ 132.9 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks väikeste ja keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

NRL

NRL

Jahutusvõimsus: 53 ÷ 953 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

NRB

NRB

Jahutusvõimsus: 217 ÷ 1047 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega ja suurtes elu- ja ärihoonete rakendustes.

NLC

NLC

Jahutusvõimsus: 52 ÷ 316 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks sisetingimustesse. Sobivad kasutamiseks konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega elu- ja ärihoonete rakendustes.

NSM

NSM

Jahutusvõimsus: 302 ÷ 2100 kW

Õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks konditsioneerina ja sooja tarbevee tootmiseks suurtes elu-, äri- ja tööstushoonete rakendustes.

NSI

NSI

Jahutusvõimsus: 262 ÷ 1249 kW

Vaheldiga õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse. Sobivad kasutamiseks konditsioneerina ja sooja tarbevee tootmiseks suurtes elu-, äri- ja tööstushoonete rakendustes.

NSMI

NSMI

Jahutusvõimsus: 285 ÷ 1006 kW

Kahe spiraalkompressoriga õhk-veejahuti, mis on mõeldud paigaldamiseks välitingimustesse, sobib kasutamiseks suure tootlusega jahutusseadme/konditsioneerina erinevates elu-, äri- ja tööstushoonetes.

Vesi-vesi külmamasinad

WRL 180 ÷ 650

WRL 180 ÷ 650

Jahutusvõimsus: 50 ÷ 173 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Sobib kasutamiseks konditsioneerina elu- ja ärihoonete väikestes/keskmise suurusega rakendustes. Desuperheater-komponendi lisamisel on võimalik kasutada ka sooja tarbevee tootmiseks.

NXW

NXW

Jahutusvõimsus: 106 ÷ 385 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Sobivad keskmise suurusega rakendustele elu- ja ärihoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

WSA

WSA

Jahutusvõimsus: 147 ÷ 715 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

WSB

WSB

Jahutusvõimsus: 172 ÷ 704 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

WS

WS

Jahutusvõimsus: 148 ÷ 699 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesijahuti, mis on varustatud topelt-spiraalkompressori ja plaatsoojusvahetitega ja töötab R134a külmutusainega. Sobib intensiivset kasutust eeldavatele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes.

HWS

HWS

Jahutusvõimsus: 146.4 ÷ 712 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

WMX

WMX

Jahutusvõimsus: 279.7 ÷ 323.6 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud moodul-vesijahuti „õlivaba” magnetilise levitatsioonifunktsiooniga tsentrifugaalkompressorite, pihustusfunktsiooniga sukeldatav torusoojusvaheti agregaadi poolel; töötab R134a külmutusainega. Sobib intensiivset kasutust eeldavatele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes.

WMG

WMG

Jahutusvõimsus: 281.8 ÷ 311.8 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud moodul-vesijahuti „õlivaba” magnetilise levitatsioonifunktsiooniga tsentrifugaalkompressorite, pihustusfunktsiooniga sukeldatav torusoojusvaheti agregaadi poolel; töötab R1234ze külmutusainega. Sobib intensiivset kasutust eeldavatele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes.

WF

WF

Jahutusvõimsus: 630 ÷ 2331 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

HWF

HWF

Jahutusvõimsus: 630 ÷ 1529 kW

Siseruumidesse paigaldatav vesi-vesi jahuti. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes. Desuperheater-seade või jääksoojuse taaskasutussüsteemi lisamine annab võimaluse ka sooja tarbevee tootmiseks.

TW

TW

Jahutusvõimsus: 285 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud vesijahuti õlivaba magnetilise levitatsioonifunktsiooniga kompressoriga. Seadmed sobivad suurtele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes.

Õhk-vesi vabajahutusega külmamasinad

NRV

NRV

Jahutusvõimsus: 105.4 kW
Vabajahutuse võimsus: 91.2 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud vabajahutusefunktsiooniga õhu/veejahuti. Sobivad kasutamiseks suviste konditsioneeridena ja sooja tarbevee tootmiseks keskmise suurusega ja suurtes elu- ja ärihoonete rakendustes.

NSM

NSM

Jahutusvõimsus: 306 ÷ 2028 kW
Vabajahutuse võimsus: 309 ÷ 1752 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud vabajahutusega õhu/veejahuti. Sobivad kasutamiseks konditsioneerina ja sooja tarbevee tootmiseks suurtes elu-, äri- ja tööstushoonete rakendustes.

NSM glükoolivaba

NSM glükoolivaba

Jahutusvõimsus: 306 ÷ 2028 kW
Vabajahutuse võimsus: 244 ÷ 1355 kW

Glükoolivabad õhu/veejahutid paigaldamiseks välitingimustesse Sobivad kasutamiseks õhukonditsioneeridena suurtes elu- ja ärihoonete rakendustes.

NSI

NSI

Jahutusvõimsus: 257 ÷ 1193 kW
Vabajahutuse võimsus: 277 ÷ 1182 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud vaheldiga ja vabajahutusefunktsiooniga õhu/veejahuti Sobivad kasutamiseks õhukonditsioneeridena suurtes elu- ja ärihoonete rakendustes.

NSMI

NSMI

Jahutusvõimsus: 285 ÷ 989 kW
Vabajahutuse võimsus: 331 ÷ 965 kW

Välitingimusse paigaldamiseks mõeldud vabajahutusfunktsiooni ja vaheldiga spiraalkompressoriga õhu-veejahuti. Sobib intensiivselt kasutatavatele õhukonditsioneerirakendustele ärihoonetes ja tööstusrakendustes.

Õhk-vesi multifunktsionaalsed seadmed

NRP

NRP

Jahutusvõimsus: 43 ÷ 477 kW
Küttevõimsus: 46 ÷ 544 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud õhk-vesi mitmefunktsiooniline seade. Sobib sooja ja külma tarbevee samaaegseks, kuid sõltumatuks tootmiseks. Saadaval kahe- või nelja toruga süsteemidena.

Vesi-vesi multifunktsionaalsed seadmed

NXP

NXP

Jahutusvõimsus: 109 ÷ 501 kW
Küttevõimsus: 123 ÷ 560 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud multifunktsionaalne vesi-vesi süsteem. Sobib sooja ja külma tarbevee samaaegseks, kuid sõltumatuks tootmiseks. Saadaval kahe- või nelja toruga süsteemidena.

Otseaurustumisega külmamasinad

WRL 026 ÷ 161

WRL 026 ÷ 161

Jahutusvõimsus: 7 ÷ 43.4 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Sobivad üksnes jahutamiseks, mõeldud elu- ja ärihoonete väikestele/keskmise suurusega rakendustele.

WRL 180 ÷ 650

WRL 180 ÷ 650

Jahutusvõimsus: 50 ÷ 173 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Sobivad üksnes jahutamiseks, mõeldud elu- ja ärihoonete väikestele/keskmise suurusega rakendustele.

NXW

NXW

Jahutusvõimsus: 106 ÷ 385 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, ette nähtud kasutamiseks elu- ja ärihoonete keskmise suurusega rakendustes.

WSA

WSA

Jahutusvõimsus: 147 ÷ 715 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, ette nähtud kasutamiseks elu- ja ärihoonete keskmise suurusega rakendustes.

WSB

WSB

Jahutusvõimsus: 172 ÷ 704 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, ette nähtud kasutamiseks elu- ja ärihoonete keskmise suurusega rakendustes.

WS

WS

Jahutusvõimsus: 134.5 ÷ 629.62 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud aurustiga jahuti koos kaugjuhitava välise kondensaatori, topelt-spiraalkompressorite, kasutaja poolel asuva soojusvaheti ja plaatidega, mis töötab R134a külmutusainega. Sobib intensiivset kasutust eeldavatele rakendustele elu-, äri- ja tööstushoonetes.

HWS

HWS

Jahutusvõimsus: 163 ÷ 676 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, ette nähtud kasutamiseks elu- ja ärihoonete keskmise suurusega rakendustes.

WF

WF

Jahutusvõimsus: 547 ÷ 1328 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, sobib kasutamiseks suurtes elu- ja ärihoonetele.

HWF

HWF

Jahutusvõimsus: 540 ÷ 1362

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud kondesaatorita vesijahuti. Üksnes jahutamiseks mõeldud rakendus, sobib kasutamiseks suurtes elu- ja ärihoonetele.

Soojustagastusseadmed

RePuro

RePuro

Õhu vooluhulk: 100 ÷ 650 m³/h

RePuro on uudne vastuvoolu-soojustagastussüsteem, mis tagab siseruumide nõuetekohase õhuvahetuse. 

RPL

RPL

Õhu vooluhulk: 300 ÷ 3900 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator.

RPLI

RPLI

Õhu vooluhulk: 200 ÷ 2300 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks mõeldud moduleeritav vaheldiga alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator.

RPF

RPF

Õhu vooluhulk: 790 ÷ 4250 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks või vertikaalseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator (TPRF-lisaseadme kasutamine võimaldab paigaldamist ka välitingimustesse).

URX CF

URX CF

Õhu vooluhulk: 750 ÷ 3300 m³/h

URX-CF on alumiiniumplaatidega staatilisest soojusvahetist ja soojuspumba režiimile mõeldud jahutuskontuurist koosnev heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator. Mõeldud siseruumidesse horisontaalasendisse paigaldamiseks.

URHE CF

URHE CF

Õhu vooluhulk: 1000 ÷ 3300 m³/h

URHE-CF on suure efektiivsusega heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator, mis sisaldab ristvoolu-soojusvahetit ja soojuspumba režiimil töötamisel kasutatavat jahutuskontuuri. Mõeldud siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks (TPRF-lisaseadme kasutamine võimaldab paigaldamist ka välitingimustesse).

ERSR

ERSR

Õhu vooluhulk: 1000 ÷ 30000 m³/h

ERSR on äärmiselt efektiivne rootor-soojuse taaskasutussüsteem paigaldamiseks sise- või välitingimustesse; süsteem on varustatud juhitava mehaanilise ventilatsiooni funktsiooniga.

Tsentraalsed ventilatsiooniseadmed

NCD

NCD

Õhu vooluhulk: 900 ÷ 111280 m³/h

NCD on ventilatsiooni juhtimisseade, mis on ette nähtud kasutamiseks suurtes ruumides äri- ja tööstushoonetes.

SPL

SPL

Õhu vooluhulk: 2500 ÷ 25000 m³/h

SPL on ventilatsioonisüsteem, mis on mõeldud kasutamiseks heaolurakendustes, kuumaveebasseinides, ujumisbasseinides, spades.

ENERGY

ENERGY

Õhu vooluhulk: 4000 ÷ 25000 m³/h

ENERGY on esmane ja väga suure energiatõhususega ventilatsioonisüsteem, mis on mõeldud keskmise suurusega/suurtele rakendustele.

Õhutöötlusseadmed

FCS

FCS

Jahutusvõimsus: 0.9 ÷ 4 kW
Küttevõimsus: 3.6 ÷ 17 kW

Seadmed õhu läbimõeldud töötlemiseks.
Põrandale, lakke või lõõri paigaldatavad.

UFB W

UFB W

Jahutusvõimsus: 1.5 kW
Küttevõimsus: 2.96 kW

Õhutöötlemisseadmed ujuvpõrandatele. Veekontuuriga järeltöötluse funktsioon.

TS

TS

Jahutusvõimsus: 4.85 ÷ 24.8 kW
Küttevõimsus: 9.8 ÷ 52.06 kW

TS on lõõri paigaldatav AHU (ventilatsiooniseade), mis on ette nähtud horisontaalseks paigaldamiseks ripplagedesse. Sellele on kolme- kuni nelja- või kuuerealine kontuur.

TDA

TDA

Jahutusvõimsus: 4.9 ÷ 22.3 kW
Küttevõimsus: 10.4 ÷ 45.4 kW

TDA on elu-, äri- ja hotelliruumidesse horisontaalseks või vertikaalseks paigaldamiseks mõeldud konditsioneer.

TA

TA

Jahutusvõimsus: 4.5 ÷ 40 kW
Küttevõimsus: 14 ÷ 87.5 kW

TA on elu-, äri- ja hotelliruumidesse horisontaalseks või vertikaalseks paigaldamiseks mõeldud konditsioneer.

Rooftop seadmed

RTE

RTE

Jahutusvõimsus: 10 ÷ 254 kW
Küttevõimsus: 11 ÷ 266 kW

Autonoomsed Roof-Top (katusepaigaldusega) tüüpi konditsioneerid. Ette nähtud õhu töötlemiseks, filtreerimiseks ja uuendamiseks erineva suurusega rakendustes nii teenindus- kui ärisektoris.

RTX

RTX

Jahutusvõimsus: 13 ÷ 305 kW
Küttevõimsus: 13 ÷ 311 kW

Autonoomsed Roof-Top (katusepaigaldusega) tüüpi konditsioneerid. Ette nähtud õhu töötlemiseks, filtreerimiseks ja uuendamiseks erineva suurusega rakendustes keskmise asustustihedusega ruumides.

RTY

RTY

Jahutusvõimsus: 30 ÷ 134.8 kW
Küttevõimsus: 29.1 ÷ 142.2 kW

Autonoomsed Roof-Top (katusepaigaldusega) tüüpi konditsioneerid. Ette nähtud õhu töötlemiseks, ventileerimiseks.

Spiltseadmed

SL

Jahutusvõimsus: 2.5 ÷ 6.5 kW
Küttevõimsus: 2.8 ÷ 6.2 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumide seinale paigaldatava mooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

SC

SC

Jahutusvõimsus: 12 kW
Küttevõimsus: 13.6 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

FK

FK

Jahutusvõimsus: 2.7 ÷ 3.6 kW

Ühest moodulist koosnev konditsioneer aknale paigaldamiseks; üksnes jahutusega mudelid.

COMPACT

COMPACT

Jahutusvõimsus: 2.35 kW
Küttevõimsus: 2.36 kW

Ilma välitingimustes kasutatava moodulita siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud konditsioneer; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud BLDC invertertehnoloogiat

CK

CK

Jahutusvõimsus: 2.6 ÷ 5.2 kW
Küttevõimsus: 2.75 ÷ 5.5 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

LCI

LCI

Jahutusvõimsus: 3.5 ÷ 16.5 kW
Küttevõimsus: 3.8 ÷ 20 kW

Soojuspumba funktsiooniga mono-split konditsioneeride mudelite puhul kuuluvad DC invertertehnoloogia ja kondensatsiooni kontrollimise seade standardvarustuse hulka. Siseruumidesse paigaldatavaid süsteeme on kolme tüüpi: Kassett, põrand-lagi, kanaliga.

Multi-split seadmed

MKM

MKM

Jahutusvõimsus: 5 ÷ 12.1 kW
Küttevõimsus: 5.6 ÷ 13 kW

Multi-split õhk-õhk süsteemid, mis on kasutatavad ka soojuspumbana; varustatud DC invertertehnoloogiaga. Saadaval on erinevad kombinatsioonid nelja tüüpi siseruumidesse paigaldatava mooduliga: Kassett, põrand-lagi, kanaliga, seinapaigaldusega.

VRF süsteemid

MDS-MVF

MDS-MVF

Jahutusvõimsus: 12 ÷ 60 kW
Küttevõimsus: 14 ÷ 63 kW

Multi-split konditsioneerid külmaaine reguleeritava vooluhulga (VRF) süsteemiga; siseruumidesse paigaldatavad moodulid on saadaval erinevate paigaldusvõimalustega; soojuspumbana kasutatava mudeli puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

MVA

MVA

Moodul-soojuspump on varustatud VRF-süsteemiga ja selle ehitamiseks on kasutatud DC invertertehnoloogiat. Siseruumidesse paigaldatavate moodulite valikus on erinevad mudelid: Kassett, põrand-lagi, madal- või kõrgsurve, konsool, seinapaigaldusega moodul.

Vesijahutusega seadmed

CWX

CWX

Kompressoragregaadid (CWX), üksnes jahutamiseks mõeldud mudeli siseruumidesse paigaldatav moodul on seinakinnitusega (EXC, EWP, EWA); on kasutatud DC invertertehnoloogiat ja PLASMACLUSTER filtrit.

PlugPlay veejaamad

WST

WST

Pistikühendusega komplekt hüdraulikasüsteemide reguleerimiseks. Aitab paigaldada aastaringselt jahutatud vett tootvaid süsteeme koos vesi-vesi dry cooler jahutiga. 

Akumulatsiooni mahutid

SAP

SAP

Täielikult monteeritud salvesti-pumba moodul, mida kasutatakse koos jahutusmooduliga (ühendused hüdraulikasüsteemiga teostab paigaldaja). Võib ühendada suvalise jahutiga.

Kondensaatorid ja drycoolerid

WTE - WTR - WDR - WTS - WTA

WTE - WTR - WDR - WTS - WTA

Vertikaalsete spiraalidega jahutid suurte nõudmistega rakendustele või horisontaalsed moodulspiraalid väiksemate nõudmistega rakendustele. Mõeldud paigaldamiseks välitingimustesse; valmistatud materjalidest, mis tagavad hea vastupidavuse erinevates ilmastikuoludes.