AERMECi kodulahendused

Kodukasutuse kliimasüsteemid tuleb projekteerida nii, et need rahuldaksid kõigi kasutajate mugavusnõudeid ning vastaksid nende kindlale elustiilile ja harjumustele.

Kodurakendused on energiasäästlikkuse osas üks põhisektoreid. Nõudlus suurema paindlikkuse ja tõhususe järele, et tagada vastavus Euroopa energiasäästlikkuse eeskirjadega sätestatud piirmääradele, on muutmas kliimasüsteemide projekteerimise lähenemisviisi üha personaalsemaks.

Samuti mängib olulist rolli koduse sooja vee tootmine, mille eesmärgiks on elanike igapäevaste nõuete kiire ja järjepidev täitmine. Äärmiselt tähtis on ka soojustagastus, et tagada piisav õhukvaliteet ja vastavus kõrgeimatele energiatõhususe klassidele sellisel määral, mis tagastaks muidu kaotsimineva soojuse.

Akustilise mugavuse nõuded näevad ette vaikseid seadmeid, kombineerides soojusmugavuse vajaduse madalamate müratasemetega. Laia kodulahenduste valikuga on Aermec turuliider veesüsteemide, kalorifeeride, ühe ja mitme siseosaga otseaurustuse lahenduste ning soojustagastusseadmete osas, pakkudes tsentraalseid juhtimislahendusi süsteemi töö haldamiseks ja optimeerimiseks.

Tooted

Jahutuskonvektorid

FCZ

FCZ

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 6.81 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 15.52 kW

Fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCZI

FCZI

Jahutusvõimsus: 1.6 ÷ 6.37 kW
Küttevõimsus: 3.7 ÷ 15.52 kW

The inverter modulation fain coil available in numerous configurations for every installation need: wall, ceiling, recessed, for either hanging installation or in formwork or ducted installation. A dualjet version is also available.

FCL

FCL

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCLI

FCLI

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 11 kW
Küttevõimsus: 2.3 ÷ 13 kW

Kassettpaigaldusega jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks äri- ja tööstussektori vaheldiga moodulrakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FCX

FCX

Jahutusvõimsus: 1 ÷ 7.6 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 17 kW

On / off fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega.

FCXI

FCXI

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

Inverter fancoilid kütte-, jahutus- ja niiskuse eraldamiseks saab paigaldada 2/4 torusüsteemidele ja kõikide kütteallikatega

DUALJET

DUALJET

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 4.1 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 8.6 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid kütte, jahutuse ja kuivatamise kontrollitud korraldamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

Omina HL

Omina HL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia UL

Omnia UL

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.9 kW

Jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Omnia ULI

Omnia ULI

Jahutusvõimsus: 1.2 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2.91 ÷ 5.94 kW

Vaheldiga moodul-jahutuskonvektorid on mõeldud kütmiseks, jahutamiseks ja õhu kuivatamiseks eluruumide universaalsete paigaldiste osana. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

Ventilcassaforma

Ventilcassaforma

Jahutusvõimsus: 0.84 ÷ 2.83 kW
Küttevõimsus: 2 ÷ 5.94 kW

Jahutuskonvektorite seina süvistamiseks kasutatav paigaldusmall. Saadaval kahe versioonina: CHU-L, mida kasutatakse koos Omnia UL-P jahutuskonvektoritega, ja CHF kasutamiseks FCX-P, FCX-PV ja FCXI-P jahutuskonvektoritega.

FCW

FCW

Jahutusvõimsus: 1.9 ÷ 4 kW
Küttevõimsus: 2.4 ÷ 5.1 kW

Seinale paigaldatavad jahutuskonvektorid. Ette nähtud õhu töötlemiseks elu- ja ärisektori ON/OFF rakendustes. Neid võib kombineerida igasuguse küttekeha/soojusallikaga.

FHX

FHX

Jahutusvõimsus: 1.5 ÷ 7.4 kW
Küttevõimsus: 3.4 ÷ 15 kW

ON/OFF jahutuskonvektorid on varustatud bakteritõrjelambiga ja ette nähtud õhu kütmiseks, jahutamiseks ja kuivatamiseks. Neid on võimalik paigaldada kahe või nelja toruga süsteemina ja kombineerida erinevate küttekehade/soojusallikatega.

VEC

VEC

Jahutusvõimsus: 1.32 ÷ 3.6 kW
Küttevõimsus: 1.83 ÷ 4.28 kW

Ripplakke paigaldatavad Coanda efektjahutuskonvektorid, sisse/väljalülituse või vaheldiga, kasutamiseks äri- või tööstushoonetes, sobivad ühendamiseks igasuguste küttekehade/soojusallikatega.

Termo-konvektorid

Climafon

Küttevõimsus: 0.91 ÷ 2.515 kW

CLIMAFON on süsteem, mis toimib tavapärase konvektsiooni põhimõtteid järgides: õhku soojendatakse eksklusiivse ribilise soojusvaheti abil ja suunatakse seejärel ventilatsioonipõhimõtteid järgides ruumi.

Climabox

Küttevõimsus: 1.22 ÷ 2.18 kW

Climabox on uuenduslik konvektor-tüüpi radiaator, mis paigaldatakse süvistatud seinapinda ja on mõeldud eluruumide kütmiseks. Selle kujundamisel on lähtutud kaasaegse sisearhitektuuri vajadustest ja energiasäästunõuetest.

Õhk-vesi soojuspumbad

ANLI

ANLI

Jahutusvõimsus: 5.88 ÷ 28.77 kW
Küttevõimsus: 6.18 ÷ 31.7 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobib õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

ANK

ANK

Jahutusvõimsus: 6.76 ÷ 15.48 kW
Küttevõimsus: 8.03 ÷ 17.85 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

ANKI

ANKI

Jahutusvõimsus: 5.85 ÷ 12 kW
Küttevõimsus: 6.08 ÷ 12.3 kW

Välitingimustesse paigaldamiseks mõeldud reverseeritav vaheldiga õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes.

CL

CL

Jahutusvõimsus: 5.5 ÷ 39.3 kW
Küttevõimsus: 8.2 ÷ 42.7 kW

Siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud õhk-vesi soojuspump. Sobivad õhu jahutamiseks ja soojendamiseks/kütmiseks ning sooja tarbevee tootmiseks väikestes/keskmise suurusega rakendustes elu- ja ärihoonetes.

SWP

SWP

Küttevõimsus: 2.15 kW

Õhk-vesi soojuspump sooja tarbevee tootmiseks siseruumi paigaldusega. Ideaalne asendus tavalistele elektriboileritele. Võimalus valida 1 või 2 ekstra kontuuriga, et lisada nt päikeseküte vms.

Vesi-vesi soojuspumbad

WRL 026 ÷ 161

WRL 026 ÷ 161

Jahutusvõimsus: 7.8 ÷ 10.9 kW
Küttevõimsus: 8 ÷ 48.1 kW

Maasoojuspump paigalduseks siseruumidesse. Sobilik kütmiseks, jahutamiseks ja sooja tarbevee tootmiseks väikestele/keskmistele tarbijatele.

Soojustagastusseadmed

RePuro

RePuro

Õhu vooluhulk: 100 ÷ 650 m³/h

RePuro on uudne vastuvoolu-soojustagastussüsteem, mis tagab siseruumide nõuetekohase õhuvahetuse. 

RPL

RPL

Õhu vooluhulk: 300 ÷ 3900 m³/h

RPL on siseruumidesse horisontaalseks paigaldamiseks mõeldud alumiiniumplaatidega staatiline heitsoojust kasutav süsteem/utilisaator.

Spiltseadmed

SL

Jahutusvõimsus: 2.5 ÷ 6.5 kW
Küttevõimsus: 2.8 ÷ 6.2 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumide seinale paigaldatava mooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

SC

SC

Jahutusvõimsus: 12 kW
Küttevõimsus: 13.6 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid/soojuspumbad siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

FK

FK

Jahutusvõimsus: 2.7 ÷ 3.6 kW

Ühest moodulist koosnev konditsioneer aknale paigaldamiseks; üksnes jahutusega mudelid.

COMPACT

COMPACT

Jahutusvõimsus: 2.35 kW
Küttevõimsus: 2.36 kW

Ilma välitingimustes kasutatava moodulita siseruumidesse paigaldamiseks mõeldud konditsioneer; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud BLDC invertertehnoloogiat

CK

CK

Jahutusvõimsus: 2.6 ÷ 5.2 kW
Küttevõimsus: 2.75 ÷ 5.5 kW

Mono-split õhk-õhk konditsioneerid siseruumidesse paigaldatava põrandamooduliga; soojuspumba funktsiooniga mudelite puhul on kasutatud DC invertertehnoloogiat.

LCI

LCI

Jahutusvõimsus: 3.5 ÷ 16.5 kW
Küttevõimsus: 3.8 ÷ 20 kW

Soojuspumba funktsiooniga mono-split konditsioneeride mudelite puhul kuuluvad DC invertertehnoloogia ja kondensatsiooni kontrollimise seade standardvarustuse hulka. Siseruumidesse paigaldatavaid süsteeme on kolme tüüpi: Kassett, põrand-lagi, kanaliga.

Multi-split seadmed

MKM

MKM

Jahutusvõimsus: 5 ÷ 12.1 kW
Küttevõimsus: 5.6 ÷ 13 kW

Multi-split õhk-õhk süsteemid, mis on kasutatavad ka soojuspumbana; varustatud DC invertertehnoloogiaga. Saadaval on erinevad kombinatsioonid nelja tüüpi siseruumidesse paigaldatava mooduliga: Kassett, põrand-lagi, kanaliga, seinapaigaldusega.

Juht- ja kontrollseadmed

VMF

VMF

Multi-Flow vooluhulga reguleerimise süsteem annab võimaluse konditsioneeri, kütte- ja sooja tarbevee tootmise kontrollimiseks vastavate funktsioonide abil.

AERWEB 300

AERWEB 300

Veebipõhine juhtimis- ja seireseade

Akumulatsiooni mahutid

SAF

SAF

Soojussalvesti sooja tarbevee kiireks tootmiseks; varustatud energiasalvestusseadme, soojusvaheti ja reguleerimisseadmega.

Õhukuivatid

Smuffo

Smuffo

Kantavad/teisaldatavad ühest moodulist koosnevad õhukuivatid, mis kasutavad R134a gaasi. Kondensaadid kogutakse kogumisalusele või suunatakse seadmest välja (äravoolutoru abil).

DMP

DMP

Süvistatav õhukuivati põrandale paigaldamiseks; töötab väga vaikselt, on vähendatud energiakuluga ja tagab optimaalse kuivatusefektiivsuse. Nominaalne kuivatusvõimsus 20 l / 24h.